← galerie

The darckness flower......Pt toti :D primul desen nu se vede terminat,desi nush dc....

de JustForMyPain · publicat 15 ianuarie 2011 la 20:03

in fine! sper sa va placa......am muncit la el :P

tag-uri: #Pain

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.