← galerie

Chibi Justin Bieber, Mami ce bine imi pare ca te vad !!

de Mishikiarichiki · publicat 20 ianuarie 2011 la 08:21

Justin Bieber, Chibi :D Anime.. nu a iesit cum am vrut eu :)) dar e si greu sa desenezi cu mouse-ul

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.