← galerie

...tristesse...

de Stefana_S · publicat 21 ianuarie 2011 la 20:08

inspirat de Ryan Farish-Chasing the sun....o chestie nereusita..

tag-uri: #sadness

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.