Fiindda s-a terminat semestrul nu trebuie sa fim relaxti complet ci din cand in cand ne mai ducem in
de Ana-Sabina · publicat 26 ianuarie 2011 la 19:06
nu stiu ce m-a apucat sa fac iarba si o padure verde dar se potrivea cu imaginea asa ca am lasat asa
tag-uri: #fetita
