← galerie

Fiindda s-a terminat semestrul nu trebuie sa fim relaxti complet ci din cand in cand ne mai ducem in

de Ana-Sabina · publicat 26 ianuarie 2011 la 19:06

nu stiu ce m-a apucat sa fac iarba si o padure verde dar se potrivea cu imaginea asa ca am lasat asa

tag-uri: #fetita

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.