← galerie

a iesit groaznic, fundalu mai e ceva de el da restu e groaznic

de Dee_a96 · publicat 31 ianuarie 2011 la 15:03

mare se vede mai bn....

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.