Introducere...
de Wind-Pixels · publicat 1 februarie 2011 la 10:49
Salut.Ma numesc Cristi,am 13 ani jumate^^.Eu sunt venit de pe deviantART,ma numesc MegumiandSasuke
Salut.Ma numesc Cristi,am 13 ani jumate^^.Eu sunt venit de pe deviantART,ma numesc MegumiandSasuke