← galerie

Introducere...

de Wind-Pixels · publicat 1 februarie 2011 la 10:49

Salut.Ma numesc Cristi,am 13 ani jumate^^.Eu sunt venit de pe deviantART,ma numesc MegumiandSasuke

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.