← galerie

Yo-Riku Harada

de Riku :) · publicat 3 februarie 2011 la 14:47

Seamana foarte mult cu mine.\n(scuze da nu nu cred ca-l fac pe nenea Dark :)) )

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.