← galerie

Edward Elric - FMA

de Karra-chan · publicat 19 aprilie 2011 la 10:57

Cini s`o intors? :> sa v`aud. :))) dedicatie pt Sayu, Bubu, Keiko, Dido, Soki, Rini, Matt, Icy, Myzune, Emilik, Whispy, Marry, Ada si toti prietenii mei. 8D

Comentarii (29)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.