← galerie

D.Gray-Man-Allen Walker

de Halloween_kid · publicat 12 februarie 2011 la 17:38

pentru toti fanii/fanele si pentru onee-san(keiko)...:)) l-am desfigurat rau de tot

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.