← galerie

Bubbles <3

de Maybelline Alyce · publicat 17 martie 2011 la 16:55

Stiu,e total eronat desenul si nu a iesit DELOC cum mi-as fi dorit dar lucrez deja de cateva saptamani bune la el si nici acum nu am reusit sa ii dau forma mult dorita.Poate Buttercup si Blossom vor fi mai reusite.Uita-te la galeria mea!

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.