Bubbles <3
de Maybelline Alyce · publicat 17 martie 2011 la 16:55
Stiu,e total eronat desenul si nu a iesit DELOC cum mi-as fi dorit dar lucrez deja de cateva saptamani bune la el si nici acum nu am reusit sa ii dau forma mult dorita.Poate Buttercup si Blossom vor fi mai reusite.Uita-te la galeria mea!
