← galerie

DE ce pleaca pasarile? Dece apune soarele? poate este numai vina mea...

de Ancutza99 · publicat 6 februarie 2011 la 18:51

o fata, pasarei pe acolo prin spate

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.