Doamnelor si domnilor...Ciel Phant...si asa mai departte!
de Aldea Ioana · publicat 14 februarie 2011 la 17:49
Niciodata nu i-am retinut numele d-apai cum se scrie!!!vezi de treaba!oricum yo si bluru ca vaca si baletu ,am observat ca fac orice cu bluru pana si anime-uri O_O
