← galerie

Doamnelor si domnilor...Ciel Phant...si asa mai departte!

de Aldea Ioana · publicat 14 februarie 2011 la 17:49

Niciodata nu i-am retinut numele d-apai cum se scrie!!!vezi de treaba!oricum yo si bluru ca vaca si baletu ,am observat ca fac orice cu bluru pana si anime-uri O_O

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.