← galerie

Cutia

de Fgcerasela · publicat 18 februarie 2011 la 17:46

Mi-a luat mult s-o fac, desi nu e reusita.Apropo, aia e mana de bebelus...

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.