← galerie

singura in singuratate

de Linxwinx · publicat 16 martie 2008 la 12:11

este prim meu desen de cand mam logat si nu prea ma pricep la umbre si combinari de culori...

tag-uri: #sad

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.