← galerie

Valea plangerii

de Iulia2002 · publicat 19 februarie 2011 la 17:54

Oamenii vin aici,la Valea Plangerii ca sa planga din amaraciunile lor.Sunt liberi sa planga cat vor.

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.