I\'m crazy?~no~I\'m mad?~no~This is the hell?~no,I\'m just alive...~ -_-\"
de RosesFromCrypt · publicat 22 februarie 2011 la 20:03
desenul reprezinta si nevoia de exprimare,de descarcare sufleteasca cand nu ai pe cineva langa tine........
desenul reprezinta si nevoia de exprimare,de descarcare sufleteasca cand nu ai pe cineva langa tine........