← galerie

Me and Kakashi 2

de Kakashi_Hatake · publicat 23 februarie 2011 la 18:24

Kakashi:\"Ce?Tie ciuda?Sa nu cumva sa indraznesti sa te apropii de ea!\":))

Comentarii (26)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.