"The killer" =)) ceva mai ciudat :)) nush ce am :P sper k mi-a iesit
de Sophie_Oswald · publicat 25 februarie 2011 la 20:52
daca aveti ganduri negre cum am eu si daca va e somn cum imi e mie....atunci va va placea desenul :)) daca nu, ghinionul meu :))
tag-uri: #KILLER
