← galerie

"The killer" =)) ceva mai ciudat :)) nush ce am :P sper k mi-a iesit

de Sophie_Oswald · publicat 25 februarie 2011 la 20:52

daca aveti ganduri negre cum am eu si daca va e somn cum imi e mie....atunci va va placea desenul :)) daca nu, ghinionul meu :))

tag-uri: #KILLER

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.