← galerie

primavara

de ERISLICK · publicat 26 februarie 2011 la 13:39

poate ca nu a iesiit bine dar , tema PRIMAVARA este o tema foarte frumoasa si nu oricine poate desena un tablou PRIMAVARA. iubesc foarte mult primavara deoarece pe strazi este o mireasma imbatatoare care iti face nasul sa se bucure. copacii infloresc... o

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.