← galerie

Inima de zapada

de stelian001 · publicat 26 februarie 2011 la 16:09

Pt toata lumea.>><<Mai ales pt cei carora le-a fost doar de desenele mele.Pt DRAGOBETE (cu o intarziere de 5 zile)

Comentarii (14)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.