← galerie

One girl

de Surubica · publicat 27 februarie 2011 la 15:12

Am desenat una de asta la scoala, si nu mai aveam idei. M-am gandit sa o fac pe ea.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.