SaD
de ShyAngelAshley · publicat 3 martie 2011 la 16:12
Ma Inec In Propiile lacrimi....... Dar mai bine sa mor decat sa mai indur acesta suferinta din sufletul meu
tag-uri: #Sad
Ma Inec In Propiile lacrimi....... Dar mai bine sa mor decat sa mai indur acesta suferinta din sufletul meu