← galerie

SaD

de ShyAngelAshley · publicat 3 martie 2011 la 16:12

Ma Inec In Propiile lacrimi....... Dar mai bine sa mor decat sa mai indur acesta suferinta din sufletul meu

tag-uri: #Sad

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.