← galerie

Vreau o tara ca afara

de PukyFBI · publicat 4 martie 2011 la 21:33

stiti melodia nu .....chestia e ca as vrea sa avem sosele ca afara.. desi sunt mandra de Romania [ar putea fi si mai rau :)]

tag-uri: #tara

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.