← galerie

Te iubesc!

de PukyFBI · publicat 4 martie 2011 la 22:18

nu e cel mai stralucit desen al meu ....ideea e ca baietii nu spun des aceste cuvinte si le e greu sa le spuna unei fete :)

tag-uri: #te iubesc

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.