ehm..pt iolii,momo,angels,dido,alesia,elena,sormea...sh restu fetelor...ar treb sa fi fost pt 8 martie da na...am avut cursuri so..no time for this
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.