← galerie

Scrisoare.

de Maybelline Alyce · publicat 23 aprilie 2011 la 16:11

Pentru MAMI :).Nu am mai vazut-o de jumatate de an,as fi vrut sa fie cu mine,mi-e dor de ea asa ca ce alt mod mai bun de a o bucura decat printr-un desen?:)

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.