← galerie

Animalut

de Maybelline Alyce · publicat 2 mai 2011 la 18:03

Vine ziua unei prietene si m-am gandit sa-i cumpar un hamster asa ca am fost azi la un magazin de animale si am luat unul micut si dragut,e adorabil,sper sa-i placa <3.

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.