Vine ziua unei prietene si m-am gandit sa-i cumpar un hamster asa ca am fost azi la un magazin de animale si am luat unul micut si dragut,e adorabil,sper sa-i placa <3.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.