← galerie

Jos sau sus

de Iulia2002 · publicat 11 martie 2011 la 17:11

acest inge-drac,trebuie sa aleaga unde sa se duca:in rai,sau ***.

tag-uri: #rai#duce

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.