← galerie

Popcorn

de Maybelline Alyce · publicat 10 aprilie 2011 la 10:00

Nu sunt o impatimita a popcornului dar la un film e chiar ok si azi cum e duminica iar afara ploua vin niste prietene la mine si ne uitam la un film.

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.