← galerie

light&dark

de Dyanna_Me · publicat 24 martie 2011 la 17:26

pai..desenul este doar prima mea incercare de desenat :D daca veti sta sa urmariti,nu am avut o idee in cap de la inceput. pur si simplu e doar prima mea incercare deci va rog fara com rautacioase de genu \'\'se poate si mai rau?\'\' etc

tag-uri: #incercare

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.