← galerie

G-Dragon Heartbreaker(se presupune) MARE E TERMINAT mic e groaznic nu k nu ar fi si mare la fel =))

de Dee_a96 · publicat 27 martie 2011 la 15:09

Pt.: toti care m-au votat si comm desenul trecut Multumesc frumos!!!:d va gasiti la tags cei care ati comm cativa k sunteti prea multi =)):)):))

Comentarii (35)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.