G-Dragon Heartbreaker(se presupune) MARE E TERMINAT mic e groaznic nu k nu ar fi si mare la fel =))
de Dee_a96 · publicat 27 martie 2011 la 15:09
Pt.: toti care m-au votat si comm desenul trecut Multumesc frumos!!!:d va gasiti la tags cei care ati comm cativa k sunteti prea multi =)):)):))
