Sam din Totally Spieces
de ~RoXaNiK~ · publicat 28 martie 2011 la 07:51
Am revenit dupa mult timp si as vrea sa dedic acest desen prietenilor mei :D : mara_kendra, dedepynty,dee_a96 ,tado^^, ~momo~, >shmekerul<, sirina, deep-blue,carnetelul_cu_shite, cimmaron, lacra**, dydyrock, Dia.Dia,froOzen*roze^^,UNAdreamer,Emilyk,
