← galerie

Sam din Totally Spieces

de ~RoXaNiK~ · publicat 28 martie 2011 la 07:51

Am revenit dupa mult timp si as vrea sa dedic acest desen prietenilor mei :D : mara_kendra, dedepynty,dee_a96 ,tado^^, ~momo~, >shmekerul<, sirina, deep-blue,carnetelul_cu_shite, cimmaron, lacra**, dydyrock, Dia.Dia,froOzen*roze^^,UNAdreamer,Emilyk,

Comentarii (18)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.