← galerie

Nu am avut inspiratie si am desenat o prostie

de Arla.Zora · publicat 14 aprilie 2011 la 15:50

I\'m sad!! I\'m very very very sad!!!!

tag-uri: #SAD

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.