nu am mai desenat de muuult!dar vreau sa dedic desenul asta pt:sirina,deep-blue,~roxanik~,francesco27,deea_a96,vis_in_vis.;)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.