← galerie

L+V..

de Dia.Dia · publicat 1 mai 2011 la 17:18

mii de multumiri piticoatei mele.X......si scuze lui kaboom-chan:3(nu vreau sa crezi ca desenul e copiat dupa al tau..pt ca nu e asa)

Comentarii (34)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.