mii de multumiri piticoatei mele.X......si scuze lui kaboom-chan:3(nu vreau sa crezi ca desenul e copiat dupa al tau..pt ca nu e asa)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.