← galerie

Paul, un extraterestru fugit de acasa

de Vulpea_Albastra · publicat 25 aprilie 2011 la 19:45

Tocmai am vazut filmul azi, la Afi. A fost sooper tare (dar plin de injuraturi XD)

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.