← galerie

Camp cu maci...Mai am de munca pana sa reusesc sa fac un peisaj frumos T.T

de Alexxis · publicat 26 aprilie 2011 la 08:13

Sper sa va placa...E cam naspa dar..vreau sa vad parerea voastra:D

tag-uri: #maci

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.