← galerie

Spring Flower

de Keiko · publicat 26 aprilie 2011 la 19:13

Eh, dupa cum am promis am facut un desen :] [Pregatisem altul care s-a stricat inainte sa-l pot termina -.-"] N-a iesit prea bine... dar sper sa va placa ^^ Pentru- cui ii place :)

Comentarii (53)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.