Eh, dupa cum am promis am facut un desen :] [Pregatisem altul care s-a stricat inainte sa-l pot termina -.-"] N-a iesit prea bine... dar sper sa va placa ^^ Pentru- cui ii place :)
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.