← galerie

Fructe...

de Alexxis · publicat 30 aprilie 2011 la 09:02

Sper sa va placa, dar boabele de struguri au iesit oribil T.T Mda, ca de obicei, nereushit..

tag-uri: #fructe

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.