Paste fericit.
de Ecaterina G. · publicat 1 mai 2011 la 14:35
Nu este frumos!E cel mai urat scris al meu si cea mai urata fatuca pe care o pot face:((.
tag-uri: #Paste
Nu este frumos!E cel mai urat scris al meu si cea mai urata fatuca pe care o pot face:((.