← galerie

Ador desenele animate vechi:X:X Ma simt copil again:(

de Alexxis · publicat 9 mai 2011 la 13:20

Pt toti cei care au trait in \"Epoca de piatra\" alaturi de familia Flintstone:X Pakat ca aceste desene frumoase s-au inlocuit cu anime-uri si prostii de \"ultima generatie\":((

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.