← galerie

Voo-doo

de Maybelline Alyce · publicat 21 mai 2011 la 19:14

Cam asta este ceea ce simt zilele astea.Inima mea se afla intr-un loc intunecat,indepartat,e singura.Dedicatie pentru *Dark_passion*.Aceasta e papusa ei,si numai a ei!Daca vreti si voi papusi lasati comentariu,am mai facut una mai demult pentru Lory44.

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.