Voo-doo
de Maybelline Alyce · publicat 21 mai 2011 la 19:14
Cam asta este ceea ce simt zilele astea.Inima mea se afla intr-un loc intunecat,indepartat,e singura.Dedicatie pentru *Dark_passion*.Aceasta e papusa ei,si numai a ei!Daca vreti si voi papusi lasati comentariu,am mai facut una mai demult pentru Lory44.
