← galerie

O lacrima

de Tado^^ · publicat 27 mai 2011 la 19:52

In acest desen am vrut sa va arat o lacrima din \"ficul\" meu...la inceput era plina de veselie si bucurie, apoi in timp ce curge pe obrazul ars al copilului este cuprinsa de durere si tristete...

Comentarii (16)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.