← galerie

Guns N Roses

de Maybelline Alyce · publicat 12 iulie 2011 la 12:39

Ador vechea trupa Guns N Roses,ador vremurile cand Slash inca era un membru.Acesta e un desen mai vechi care a stat mult la "neterminate".Nici acum nu imi place cum a iesit dar nu e vorba de desen ci de mesajul de multumire pentru toate melodiil

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.