Guns N Roses
de Maybelline Alyce · publicat 12 iulie 2011 la 12:39
Ador vechea trupa Guns N Roses,ador vremurile cand Slash inca era un membru.Acesta e un desen mai vechi care a stat mult la "neterminate".Nici acum nu imi place cum a iesit dar nu e vorba de desen ci de mesajul de multumire pentru toate melodiil
