← galerie

The DARKNESS

de 99MaDy · publicat 6 iunie 2011 la 18:01

Pai lui Naruto i s.a fakut dor de Sasuke, app, cati dintre voi se uita la Naruto SHIPPUDEN?:*:*:*

tag-uri: #black

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.