← galerie

alice,catelusa mea

de FrUmYcTiN · publicat 10 iunie 2011 la 11:44

catelusa mea,in sfarsit pot da com si pot vota,yay! va multumesc tuturor si sper sa va placa desenul meu,desi eu cred ca e cam facut in graba :(

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.