Ochi(NU va deranjati sa dati mare)
de Simonetta221 · publicat 11 iunie 2011 la 07:19
Cu toatae ca e o porcarie,si stiu ac nimeni nu il vrea dedicat,nu pot sa stric traditia,deci pt carnetelul_cu_schitze,kakashi_hatake,zathura si pt cn mai vrae(cred ca nimeni)
