← galerie

Primul desen

de Gurld · publicat 2 iulie 2011 la 18:04

Sunt nou pe site iar acesta este primul meu desen si am considerat un gest frumos sa ii fac portretul prietenei mele :).Eu sunt Cezar,nu am mai desenat niciodata pe internet dar sper sa evoluez :)

Comentarii (10)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.