← galerie

Inspiratie: http://www.youtube.com/watch?v=3f-Jb0hAMiY

de Irinuka... · publicat 29 iunie 2011 la 15:10

Asa-i cand esti prost.sfarsesti prin a plange si a te intreba ce-ar fi fost daca...

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.