← galerie

Robotzii

de Alin8Iniesta · publicat 1 iulie 2011 la 09:02

Mo and Foca,probabil una dintre ultimele incercare cu robotzii...acolo in spate nu se intelege nimic ce-am desenat:)),da...noah

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.